Personal

Maria Meldemo, Rektor tillika förskolechef, Förskollärare/Fritidspedagog
rektor@pilkrog.se

Korpen

Patric Saverman Meldemo, Lärare patric@pilkrog.se

Annika Waldén, Lärare annika@pilkrog.se

Linn Hammarbäck, pedagogisk resurs linn@pilkrog.se

Ugglans fritids

Katarina Furst, fritidsansvarig kattismusikproduktion@gmail.com

Hanna Saverman Meldemo, stud. förskollärare, hanna@pilkrog.se

Kerstin Andersson, förskollärare, spec. ped. kerstin@pilkrog.se

Pilfinken

Magnus Pettersson, Barnskötare magnusap@telia.com

Matilda Asserholt, förskollärare, Matilda@pilkrog.se

Eva Ahlström, barnskötare, eva@pilkrog.se

Moa Johansson, resurs i gruppen, moa@pilkrog.se

Blåmesen

Ann Fredriksson, Barnskötare ann@pilkrog.se

Lena Häljestig, Barnskötare lena@pilkrog.se

Rebecka Karlsson, förskollärare, rebecka@pilkrog.se

Pilkrogs Restaurang

Maria Jansson, köksansvarig samt arbetar i barngrupp maria@pilkrog.se

Lotta Eriksson, köksansvarig samt arbetar i barngrupp lotta@pilkrog.se